Гості з Рішон-ле-Ціона відвідали КрНУ та педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка

Зустріч делегації міста Рішон-ле-Цион з вченими Кременчуцького національного університету ім Михайла Остроградського. 
На зустрічі з ізраїльськими побратимами були присутні керівники наукових напрямків університету: перший проректор, д.б.н, професор Володимир Никифоров, зав.кафедри інформатики та вищої математики, д.т.н, професор Віктор Ляшенко, зав. кафедри комп’ютерних та інформаційних систем, д.т.н, професор  Микола Гіренко, зав.кафедри автоматизації та інформаційних систем, д.т.н., професор Анатолій Оксанич, професор кафедри автоматизації та інформаційних систем, д.т.н, професор Ігор Шевченко та інші.
Кременчуцькі вчені презентували основні напрямки наукової діяльності КрНУ.
Відбулась активна дискусія. 
Також гості з Ізраїля відвідали Кременчуцький педагогічний коледж імені Антона Семеновича Макаренка.
Гостей тепло зустріли на ганку верхнього корпусу “гуру” кременчуцької освіти директор коледжу Іван Гальченко, представники керівництва коледжу і студенти. Пролунали чудові українські пісні та щирі вітання. 
Гостям вручили каравай та запросили до музею закладу.
Для гостей проведено презентацію програм підготовки студентів з ІТ- спеціальностей,  інформатика та програмування, про роботу. “Школи олімпійського резерву” тощо. Гостей ознайомили з виставкою історії технічних засобів навчання, з роботою гуртка робототехніки, гуртка лего-конструювання, з організацією роботи з системою CISCO, створенням учнями статей для WIKIPEDIA, роботою з інтерактивною дошкою в Mozaweb.
Гостей ознайомили з системою роботи з обдарованою молоддю в Полтавському обласному науковому ліцею-інтернаті II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А. С. Макаренка.
Гості  поділилися своїм досвідом.
Учасники зустрічі жваво обговорювали отриману інформацію.