Представники Інституту розвитку Кременчука відвідали Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат».

У рамках тренінгу «Інструменти фінансування місцевого економічного розвитку» у Вінниці представники Інституту розвитку Кременчука відвідали Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат».

В.о. директора закладу Олена Гуменна провела екскурсію приміщеннями Центру, а це – 700 кв. м. вільного простору для продукування та реалізації творчих, бізнес-ідей, наукових, соціальних та громадських ініціатив. Директорка розповіла історію створення та плани на майбутнє молодіжного центру. «Це перший приклад подібного молодіжного центру в Україні, коли об’єднались молодь, бізнес, громада і влада всіх рівнів» – розповідає Олена Гуменна.

З 2018 року Центр функціонував в експериментальному режимі: там проводились різні заходи, організовані громадськими організаціями, молоддю. Вони допомогли створити нові ідеї для наповнення закладу. Під час екскурсії представники Інституту розвитку Кременчука оглянули лекторії, лабораторію, коворкінг-зону, студію звукозапису, майданчик для створення on-line радіо і телебачення та залу для проведення заходів до 300 осіб.

Окрема подяка представникам Вінницької міської ради (Наталія Малецька) за організацію такої чудової екскурсії.