Про найближчі події культурного життя

Кременчук.
04 вересня Генеральне консульство Республіки Польща в Харкові, Інститут розвитку Кременчука, Центральна дитяча бібліотека за підтримки Управління культури та туризму Кременчуцької міської ради відкривають виставку “Варшава вікно в Польщу”.
Виставка буде розміщена в Центральній дитячій бібліотеці. На виставці будуть представлені фотографії Варшави і книги про історію, культуру Польщі, художня та інформаційна література про сусідню країну.
Світлини Варшави та книжки люб’язно надані Генеральним консульством Республіки Польща в Харкові.
Кременчук – Алітус.
До свята Дня міста Кременчука в нашому литовському місті-побратимі відбудеться виставка фотографій “Парки, сквери і околиці Кременчука”. Виставка включає 52 фотографії парків, скверів, вулиць нашого міста, а також природи навколо міста. Це фотографії вчителя Сергія Павленка, підприємця Ігоря Міщенка, співробітника міськвиконкому Євгена Перевезенцева і підприємця, депутата міської ради Дмитра Кавунника.
Це перший досвід організації виставки фотографій нашого міста за кордоном.
Організатори – Інститут розвитку Кременчука та Кременчуцька міська картинна галерея за підтримки Управління культури та туризму Кременчуцької міської ради.
Спонсор – ТОВ “Новокохнівський карьер”.
Інститутом розвитку Кременчука готуються і інші тематичні виставки про наше місто “Кременчук індустріальний”, “Особи кременчужан” та інші.
Планується також організовувати конкурси фотографій, які потім стануть частиною експозиції.
З нашими містами-побратимами ведемо переговори про організацію виставок фотографій, присвячених нашим побратимам в Кременчуці.
У перспективі також організація експонування картин кременчуцьких художників в містах-побратимах.