Розвивати туризм і освіту – кременчужани отримали запрошення у В’єтнам від Надзвичайного і Повноважного Посла

Сьогодні, 19 серпня, у Кременчуці перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол В’єтнаму в Україні Його Високоповажність Пан Нгуєн Ань Туан та його дружина.

Уже відбулася зустріч у мерії Кременчука, де Пан Нгуєн Ань Туан повідомив, що рік тому був на Полтавщині та відвідав Сорочинський ярмарок і місто Полтаву. Також він зазначив, що неодноразово директор Інститут розвитку Кременчука (ІРК) Андрій Мельник запрошував на візит до нашого міста.

Мер Кременчука Віталій Малецький нагадав, що між українським Кременчуком і В’єтнамом уже була співпраця. Так, на підприємства вуглевидобувної промисловості протягом 2002-2004 років були поставлені КРАЗи.

Із того часу в Кременчуці з’явилося чимало нових підприємств, зокрема, кондитерських і співпраця з ними могла б бути цікава в’єтнамській стороні.

Про експорт, зокрема продуктів харчування, говорив і Надзвичайний і Повноважний Посол В’єтнаму в Україні Його Високоповажність Пан Нгуєн Ань Туан.

Він відзначив, що В’єтнам може імпортувати рис, банани, кокоси, а закуповувати в нас яблука.

Також він відзначив два напрямки співпраці: в галузях освіти і туризму.

Пан Нгуєн Ань Туан відзначив, що в Кременчуці чимало пам’ятників і наше місто – своєрідний культурний центр регіону.

До речі, він запросив у гості до В’єтнаму делегації з Кременчука, попередивши, що запрошення поширюється не на працівників адміністрацій.

Адже обмін досвідом буде корисний всім.

Зустріч у мерїї – не єдиний захід у рамках офіційного візиту. Цього дня заплановали ряд зустрічей, також посол відвідає Інститут розвитку Кременчука (ІРК), де серед іншого зустрінеться з кременчуцькими промисловцями. А ще високий в’єтнамський дипломат відвідає Ґонґ Миру і ознайомиться з містом.

 

 

Світлана Павленко

Фото прес-служби міськвиконкому

 

Ресурс