10 вересня 2019 року відбулись важливі робочі зустрічі в столиці України

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

10 вересня 2019 року директор Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник та директор Кременчуцького відділення Полтавської ТПП Віктор Гинькут перебували в місті Київ з робочим візитом.

В Посольстві Республіки Молдова в Україні відбулась зустріч з радником з економічних питань пані Інетою Панурко.

Обговорені питання щодо розвитку співпраці в економічній сфері. Представники Кременчука презентували промислово-економічний потенціал міста, висловили пропозиції кременчуцького бізнесу щодо співпраці з партнерами з Молдови.

Андрій Мельник проінформував про проведення 20 вересня 2019 року в Кременчуці ІІІ Міжнародного бізнес-форуму «Міжнародна співпраця: створює момайбутнє разом».

В Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулась робоча розмова Андрія Мельника та Віктора Гинькута з Міністром — Радником паном Салюсом Лабутісом. Обговорені питання про участь литовської делегації в ІІІ Міжнародному бізнес-форумі «Міжнародна співпраця: створюємо майбутнє разом».

В Посольстві Словацької Республіки в Україні представники Кременчука спілкувались з Надзвичайним і Повноважним Послом паном Мареком Шафіним , заступником Посла паном Матушем Корба та другим секретарем паном Браніславом Галло.

Обговорені питання щодо співпраці в галузі економіки, освіти, промислової кооперації.

Пан Посол висловився за активізацію співпраці з Кременчуком.

В Посольстві Республіки Індонезія в Україні відбулась зустріч з Радником-Посланником паном Баскара Прадіпта та співробітником політичного відділу паном Прабово Хімаваном.

Сторони обговорили питання, пов’язані з проведенням заходів в рамках Міжнародного дня миру та Міжнародного бізнес-форуму » Міжнародна співпраця: створюємо майбутнє разом».

В зустрічах також взяв участь фахівець Інституту розвитку Кременчука Микита Мелешкін.