12 — 14 листопада 2019 року відбудеться офіційний візит делегації міста-побратима Бидгощ на чолі з заступником Президента міста паном Міхалом Штибелем

Извините, этот техт доступен только в “Украинский” и “Американский Английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Керівник нашого польського міста-побратима пан Міхал Штибель не вперше в Кременчуці.
Пан Міхал Штибель бував в Кременчуці в якості депутата міської ради, міжнародного спостерігача на виборах.

Разом із заступником Президента міста прибуває директор бюро промоції міста та міжнародного співробітництва пан Лукаш Крупа.

Польські друзі зустрінуться з міським головою Віталієм Малецький та іншими керівниками міста, відвідають Інститут розвитку міста, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Гонг Миру в Парку Миру.

Однією з важливих адрес відвідування польською делегацією в Кременчуці — це відділення паліативної медицини Кременчуцької міської лікарні «Правобережна». Саме за підтримки мерії міста Бидгощ і Хоспісу «Dom Sue Ryder» було створено це відділення: польські колеги навчали українських фахівців і безвоздмездно передали спеціальне обладнання для відділення паліативної медицини.

Польські гості зустрінуться з переможцями Конкурсу малюнків «Українські діти малюють Бидгощ». У конкурсі взяли участь 126 школярів з Кременчука, Львова, Дніпра, Конотопа, Києва та інших міст. Діти малювали красиве польське місто, пізнаючи його історію та культуру..
Діти будуть нагороджені дипломами та заохочувальними призами від мерій Кременчука і Бидгощі.

На фото: пан Міхал Штибель