28 листопада 2019 року в ІРК відбулась зустріч з польськими підприємцями

Извините, этот техт доступен только в “Украинский” и “Американский Английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Сьогодні в Інституті розвитку Кременчука відбулася зустріч з представниками польської компанії Magic Garden з виготовлення дитячих та спортивних майданчиків, що прибули з Куявсько-Поморського воєводства.
Президент компанії Daniel Gacek, разом з директором Dominik Greinert,  розповіли про виробництво майданчиків за європейськими стандартами найвищої якості, акцентували увагу на безпеці дітей.
Цікавим сегментом виробництва є виготовлення елементів для DOGGY PARK та рекреаційне еко фітнес обладнання з фотоелектричними панелями для зарядки телефонів та світлодіодного освітлення майданчиків.
Завдяки цій зустрічі у Кременчуці з’являться елементи майданчика, які виготовляються компанією Magic Garden.
В зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, заступники директора ІРК Ольга Коваль та Оксана Кузьменко, представники служб виконкому Кременчуцької міської ради.
Детальніше з продукцією компанії можна ознайомитися на сайті: