Чергова зустріч з бібліотекарями Кременчуцької ЦБС для дорослих

Извините, этот техт доступен только в “Украинский” и “Американский Английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

25 жовтня 2019 року в Інституті розвитку Кременчука відбулась зустріч директора ІРК Андрія Мельника з бібліотечними працівниками Кременчуцької ЦБС для дорослих.

У зустрічі взяли участь працівники Центральної бібліотечної системи для дорослих Наталя Сизон, Тамара Горобець, Ольга Чопенко та Наталя Корнеєва.

Андрій Мельник презентував зразки країнознавчої та краєзнавчої літератури про іноземні країни, а також Полтавщину і Кременчук.

Андрій Мельник зазначив, що цінність книжок та брошур, що передаються в тому, що це унікальна література, яка видана зарубіжними, українськими або міжнародними фондами, посольствами іноземних країн в Україні. Серед переданих видань книжки про Богдана Хмельницького, князів Остроських, про Литву, Латвію, Естонію та інші країни.

Вже більше двадцяти років асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку та Інститут розвитку Кременчука опікуються допомогою міським бібліотекам. Завдяки саме цій допомозі Центральній бібліотечній системі для дорослих майже 20 років тому було створено відділ літератури на іноземних мовах.

Сьогодні ж Інститутом розвитку Кременчука до бібліотек міста, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, міської ісламської громади та Кременчуцького краєзнавчого музею передано книжку “Історичний шлях кримськотатарського народу з Криму до Литви”.
Це – історико-культурний маршрут кримськотатарського народу створений на основі матеріалів, забраних під час наукових досліджень у рамках проєкту ГО “East European Cooperation” (Литовська Республіка) у партнерстві з громадською організацією “Кримськотатарський культурний центр “Кримський дім у Львові” (м. Львів). Проєкт було профінансовано з коштів Програми співробітництва для розвитку та підтримки демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.

До книжки увійшли матеріали історичних досліджень відомих вчених Бориса Черкаса, Адаса Якубаускаса та Сергія Громенко.

Концепція – директорки громадської організації East European Cooperation Беатріче Белявців. В книжці “Історичний шлях кримськотатарського народу з Криму до Литви” є матеріал, присвячений місту Кременчуку.