Гості з Рішон-ле-Ціона відвідали заклади вищої освіти Кременчука

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У рамках офіційного візиту делегація з Рішон-ле-Ціона провела зустрічі з науковцями та викладачами Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського та педагогічного коледжу ім. А. Макаренка.  
 
Під час зустрічі кременчуцькими вченими було презентовано основні напрямки наукової діяльності  КНУ, а в педколеджі  гостей  ознайомили з  виставкою історії технічних засобів навчання, з роботою гуртка робототехніки, гуртка лего-конструювання, з організацією роботи з системою CISCO, створенням учнями статей для WIKIPEDIA, роботою з інтерактивною дошкою в Mozaweb.
 
Окрім того, членам делегації з міста Рішон-ле-Ціон було представлено систему роботи з обдарованою молоддю в Полтавському обласному науковому ліцеї-інтернаті II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А. С. Макаренка.