До Кременчука приїхала делегація з Бидгоща

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

29-31 січня у Кременчуці з офіційним візитом перебуває делегація міста-побратима Бидгощ (Республіка Польща). До складу делегації входять Конрад Миколайські – Президент ТОВ “ProNatura”; Даріуш Грежицький – віце-президент ТОВ “ProNatura”; Пьотр Курек – голова PR-відділу; Адам Мусіала – начальник управління комунального господарства міської ради міста Бидгощ. Польські побратими приїхали цього разу до нашого міста з метою обміну досвідом щодо утилізації сміття.

Сьогодні у виконавчому комітеті  відбулася офіційна зустріч міського голови Віталія Малецького  та його заступників з бидгощанами. Віталій Малецький зазначив, що між Кременчуком і Бидгощем вже давно встановлені не просто побратимські, а дружні, ділові, культурні, освітні зв’язки. І дуже добре, що з кожним роком вони розширюються, набувають все більшої вагомості і значущості.

Обидві сторони висловили наміри плідно співпрацювати у цьому напрямку.

Ресурс