До Кременчука приїхав посол Латвійської Республіки

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

21 березня міський голова Віталій Малецький провів офіційну зустріч із Послом Латвійської Республіки Юрісом Пойкансом, який вперше із офіційним візитом перебуває у Кременчуці. На зустрічі Кременчук представили перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, заступник міського голови Ольга Усанова, директор КП «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник. До складу латвійської делегації увійшов другий секретар посольства Латвійської Республіки в Україні Андрейс Карповічс.

посол2

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що Кременчук є активним містом у  галузі спілкування та співробітництва з країнами Балтії. На сьогоднішній день у нашого міста встановлені міцні партнерські стосунки з Литвою та побратимські зв’язки з литовським містом Алітус. Віталій Малецький наголосив, що Кременчук має потужній науковий та економічний потенціали.

 

В нашому місті зацікавлені в збільшенні товарообороту з Латвійською Республікою, просуванні продукту кременчуцьких промислових підприємств на латвійській ринок, розвитку та реалізації проектів в гуманітарній галузі тощо.   Керівник міста коротко окреслив перспективи розвитку Кременчука на найближчий час. Зокрема, він зазначив, що завдяки процесам децентралізації, що активно підтримується Президентом України Петром Порошенком, наразі місцеве самоврядування України отримало додаткові фінансові ресурси, які відкрити додаткові шляхи фінансування проектів місцевого значення. У Кременчуці ці кошти спрямовуються в розвиток соціальної інфраструктури, ремонт і будівництво дорожнього господарства, енергомодернізацію тощо.

Голова латвійської  делегації наголосив, що Латвія відкрита до співпраці з Кременчуком,  тому обом сторонам наразі слід шукати шляхи для взаємовигідного партнерства в різних галузях і встановлення побратимських стосунків між Кременчуком і одним із міст Латвії.

Ресурс