Кременчуцькі юні народні дипломати привезли послу В’єтнаму коровай та сувеніри, а він пригостив їх стравами національної кухні

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Директор КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Андрій Мельник розповів послу і його колегам про промислово-економічний потенціал Кременчука.

9 листопада 2018 року делегація юних народних дипломатів з Кременчука (31 школяр з НВК №4, НВК № 11, ЗОШ №20 та НВК № 25 ) перебувала в місті Київ.

Про це у Фейсбуку написав директор комунального підприємства «Кременчук інвест» Андрей Мельник 

Він зазначив, що юні дипломати з Кременчука взяли участь у зустрічі в Посольстві В’єтнаму. 

«Делегацію зустрічали Надзвичайний і Повноважний Посол Його Високоповажність Пан Нгуєн Ань Туан та всі дипломати Посольства.

Доктор Нгуєн Ань Туан розповів про свою країну, її роль в міжнародних та регіональних організаціях, досягненнях В’єтнаму»,-пише пан Мельник і додає, що В’єтнам — це країна в Південно-Східній Азії, розташована на узбережжі Південно-Китайського моря.

Вона відома своїми пляжами, річками, буддистськими пагодами і жвавими містами. У столиці, місті Ханой, знаходиться величезний мармуровий мавзолей знаменитого лідера комуністичної партії країни Хо Ши Міна.

У місті Хошимін, який раніше називався Сайгон, можна знайти безліч будівель у французькому колоніальному стилі, а також музеїв, присвячених історії В’єтнамської війни. 

Під час зустрічі у посольству керівник делегації, директор КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Андрій Мельник привітав пана Посла і співробітників посольства від імені членів делегації, вручив пам’ятні подарунки та розповів про промислово-економічний потенціал Кременчука, а діти з НВК № 25 вручили пану Нгуєн Ань Туану традиційний каравай.


Для учасників зустрічі продемонстрували яскравий відео-ролик про сучасний В’єтнам та пригостили стравами національної кухні. 


Пан Посол і співробітники дипломатичної установи з теплом розповідали кременчуцьким школярам — юним дипломатам про представлені блюда в’єтнамської кухні.

 

Ресурс