З Кременчуком поділилися досвідом щодо сортування та переробки сміття

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

До Кременчука завітали побратими з польського міста Бидгощ.

У Кременчуці сьогодні 30 січня міський голова Віталій Малецький провів офіційну зустріч з побратимами польського міста Бидгощ.

За інформацією прес-служби міськради, делегація міста – Бидгощ (Руспубліка Польща) з офіційним візитом перебуває у Кременчуці з 29 січня і пробуде до 31 січня.

Цього разу польські побратими приїхали до нашого міста з метою обміну досвідом щодо утилізації сміття.

Віталій Малецький привітав побратимів на Кременчуцькій землі, зазначивши, що між Кременчуком і Бидгощем вже давно встановлені не просто побратимські, а дружні, ділові, культурні, освітні зв’язки. І дуже добре, що з кожним роком вони розширюються, набувають все більшої вагомості і значущості. Польща є однією з передових європейських держав, і Україні є чому в неї повчитися. Візит польських колег, які добре розуміються на сортуванні та переробці сміття, буде досить корисним, адже Кременчук працює над цим питанням і в майбутньому мріє збудувати сміттєпереробний завод.

Обидві сторони висловили наміри плідно співпрацювати у цьому напрямку.

Ресурс