З0 січня у Кременчуці День польсько-української співпраці у комунальній сфері.

Извините, этот техт доступен только в “Украинский” и “Американский Английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

До Кременчука завітали представники польського міста-побратима Бидгощ.

Мета візиту ознайомлення кременчуцьких фахівців та представників громадськості з досвідом польських побратимів у сфері утилізації відходів.

У складі делегації начальник комунального підприємства «ProNatura» пан Конрад Миколайські, начальник підприємства комунального господарства міської ради міста Бидгощ пан Адам Мусіала, віце-президент КП «ProNatura» Даріуш Грежицький та голова піар-відділу пан Пьотр Курек.

Польські гості зустрілись з міським головою Віталієм Малецьким, секретарем міської ради паном Юрієм Гриценко та заступниками міського голови.

Міський голова Віталій Малецький привітав побратимів на кременчуцькій землі, зазначивши, що між містами Кременчук і Бидгощ давно встановлені не просто побратимські, а дружні, ділові, культурні та освітні зв’язки. І дуже добре, що з кожним роком вони розвиваються, розширюються, набувають все більшої вагомості і значущості.

Під час зустрічі пан очільник міста та голова польської делегації обмінялися інформаціями про практику утилізації відходів, досягнення та проблемні питання в указаній сфері.

Сторонами обговорено можливість організації стажування представників комунальних підприємств Кременчука на базі КП «ProNatura». Директор КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Андрій Мельник проінформував присутніх про домовленість щодо участі КП «ProNatura» в литовсько-польсько-українському бізнес-форумі в м. Кременчук, запланованому на 10 травня 2018 року.

Після зустрічі у міського голови польська сторона провела два семінари: «Досвід Бидгощі у сфері утилізації відходів» та «Досвід міста Бидгощ у проведенні виховної роботи з молоддю та населенням з питань бережливого відношення до міста і культури сортування сміття».

У заході взяли участь представники УЖКГ, відділу екології, Департаменту освіти, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, комунальних підприємств міста, представники громадськості Кременчука, делегації міст Олександрія на чолі з секретарем міської ради Оленою Богоявленською, представники Світловодська, Світловодського та Кременчуцького районів.