П’ятеро українських дітей будуть безкоштовно навчатися в престижному університеті Литви

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

11 вересня 2019 року відбулась відеоконференція з керівництвом Вільнюського університету прикладних наук «Вильнюсская коллегия» (Vilniaus kolegiją).
В розмові взяли участь пані д-р. Нійола Зінкевічене, заступник директора з науки та партнерства пан Садаускис Андріюс, заступник директора з економіки, Людмила Новак, начальник відділу соціально-культурних та міжнародних проектів та спеціаліст цього ж відділу Микита Мелешкін.

Сторони обговорили «дорожню карту» співпраці в рамках реалізації домовленостей міського голови Кременчука Віталія Малецького з керівництвом литовського вузу про безкоштовне навчання п’яти студентів у Вільнюсі.

На початку листопаду 2019 року планується організувати відвідування Vilniaus kolegiją майбутніми студентами і батьками з метою ознайомлення їх з вузом.

Обговорені питання, пов’язані з механізмом зарахування претендентів та переліком спеціальностей, на якиз будуть навчатись українські студенти.