Що кременчуцька делегація робить у Литві

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Про це повідомляє керівник делегації, заступник директора коммунального підприємства «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник.

 

Наразі у Литві перебуває кременчуцька делегація народної дипломатії. Як повідомляє керівник делегації, заступник директора коммунального підприємства «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник, 9 січня 2020 року представники Кременчука відвідали навчальний центр — лабораторію фінансів банку Swedbank.

«Фінансовий тренер центру Natalija Vėževičienė розмовляла з представниками Кременчука про фінанси, бюджет, планування фінансів родини, про кредити та економію тощо.
Центр обладнаний різноманітними тренажерами та навчальними стендами. Це надало можливість дітям і дорослим спробувати вирішити різноманітні завдання з реального життя.
Ця унікальна лабораторія єдина в Литві.
Кременчужани мали можливість побувати в ній»,- пише на своїй сторінці у Фейсбуці Андрій Мельник

Далі він зазначає, що 9 січня 2020 року у столиці Литви відбулась робоча зустріч в Вільнюській торгово-промисловій та ремісничій палаті Президента цієї палати пана Сігітаса Леонавічуса та Посла з особливих доручень МЗС Литви пана Гвідаса Кєрушаускаса з заступником директора ІРК з міжнародної діяльності Андрієм Мельником. Сторони проаналізували стан співпраці між інституціями у 2019 році та перспективні питання на новий період.
Обговорені питання щодо підготовки литовсько-української ділової зустрічі (березень 2020 року, Вільнюс), сприяння пошуку бізнес-партнерів.

Зустрілися кременчужани і з представниками «VIKO BANKAS» — банком, який обслуговує литовській імітаційні фірми.
«Керівник » VIKO BANKAS» пан Альвідас Мацкявічус і студенти розповіли про роботу банку. Гості з Кременчука ознайомитись з Музеєм грошей.
Після зустрічей на факультеті економіки Університету VIKO гостей з Кременчука запросили на традиційний концерт на честь ювілейного для цього вищого навчального закладу року.
Перед поважною аудиторією виступив популярний гурт «Білі ворони».
Концерт був чудовим!»,- пише Андрій Мельник.

Ресурс