Шлюб за добу в Кременчуці: Що? Де? Коли?

Нині такий проект успішно реалізовано у багатьох містах України (і навіть селах!)

29 липня 2016 року Міністерство юстиції України запустило новий сервіс «Шлюб за добу». Сервіс покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним. Його перевагами є: реєстрація шлюбу в час та у місці, обраному жінкою та чоловіком, відсутність необхідності звернення в ДРАЦС. Проте він не є обов’язковим для наречених. Він є альтернативним поряд із «старим» порядком, коли подавши заяву, необхідно чекати щонайменше 30 днів.

Нині такий проект успішно реалізовано у багатьох містах України (і навіть селах!). Одружитися за добу можна за адресами, зазначеними на сайті Міністерства юстиції України: https://minjust.gov.ua/m/de-zareestruvati-shlyub-za-24-godini. Цей перелік постійно оновлюється та доповнюється.

Раніше в Кременчуці зазначену послугу надавав лише один організатор Центр культури, спорту та дозвілля «Нафтохімік» ПАТ «Укртатнафта. З 1 серпня 2019 року шлюб у скорочені строки став доступний також через КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Інститут розвитку Кременчука». Таким чином, громадяни отримали можливість обирати найбільш сприятливі для себе умови оплати та проведення церемонії.

Нагадаємо, проект «Шлюб за добу» в Кременчуці отримав нову «прописку» в ІРК.

 

Клим Соколов

 

Ресурс