У КРЕМЕНЧУЦІ З ОФІЦІЙНИМ ВІЗИТОМ ПЕРЕБУВАВ НАДЗВИЧАЙНИЙ І ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ РЕСПУБЛІКИ В’ЄТНАМ В УКРАЇНІ ПАН НГУЄН АНЬ ТУАН

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Вчоа у Кременчуці з офіційним візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол  Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Пан Нгуєн Ань Туан. 

Соціалістичну Республіку В’єтнам представляли також другий секретар Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Пан Нгуєн Хра Кхань і дружина Посла Пані Фам Біч Лой.

Під час зустрічі, яка відбулася в Інституті розвитку Кременчука, Повноважний Посол  Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Пану Нгуєн Ань Туан ознайомився з роботою кременчуцьких підприємств та пообіцяв сприяти розвитку економічних відносин між підприємствами обох країн.

Візит Надзвичайного і  Повноважного Посла  Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні до нашого міста стане початком плідних двосторонніх відносинам між в’єтнамським народом  та кременчужанами. 

Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Пан Нгуєн Ань Туан відзначив, що в’єтнамська сторона зацікавлена у співробітництві з Україною, в тому числі містом Кременчуком. Він відмітив, що перед своїм візитом опрацював чимало інформації про місто і був приємно вражений тим, що сьогодні Кременчук активно розвивається, він є і промисловим, і водночас культурним  центром Полтавщини. Пан Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам зазначив, що його країна готова розвивати двосторонні відносини з Україною, зокрема, окреслив перспективні вектори такого співробітництва, що можуть стосуватися гуманітарної та економічної сфер діяльності.

 

Ресурс