Відома кременчуцька компанія «Фабрика Рукавних Фільтрів» знову серед кращих!

Извините, этот техт доступен только в “Украинский” и “Американский Английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

«In bag we trust» — такий оригінальний девіз компанії «Фабрика Рукавних Фільтрів» (директор – Олександр Ярошенко) у найбільшій виставці в Європі «Filtech-2019».

На Міжнародній виставці «Filtech-2019», Сologne, Germany. представлені найновіші розробки та досягнення у промисловій фільтрації.

Цей девіз — результат багаторічної важкої праці керівництва і колективу підприємства у розробці технологій фільтрації та виробництві фільтрувальних елементів, які кременчуцька компанія «Фабрика Рукавних Фільтрів» виробляє більше 20 років.

Продукцію компанії замовляють не тільки підприємства країн СНД, а також Європи, Єгипту, Саудівської Аравії та багато інших.

Компанія «Фабрика Рукавних Фільтрів» — один з надійних і найактивніших партнерів ІРК, учасник міської Програми просування продукції Кременчука на зовнішні ринки та Проекту ПРОМІС.

Інститут розвитку Кременчука пишається нашим партнером ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» та висловлює вдячність її керівництву і трудовому колективу за активну співпрацю з ІРК.