Юні кременчужани зустрілися з послами Латвії і Словаччини

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Молоде покоління дипломатів.

21 жовтня 2019 року в м.Київ побували юні дипломати з Кременчука, Дніпра, Конотопа, Кропивницького.
Це — переможці конкурсу рефератів про історію, культуру, економіку та традиції Латвійської Республіки та представники самого молодого центру дитячої дипломатії з Кременчуцької школи № 19. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці керівник Інституту Розвитку Кременчука Андрій Мельник.

«В Посольстві Латвійської Республіки в Україні з молоддю зустрівся Надзвичайний і Повноважний Посол Пан Юріс Пойканс. Пан Посол розповів про свою країну, латвійсько-українську співпрацю та вручив переможцям пам’ятні сувеніри та почесні дипломи.
Представники міста Конотоп привітали Пана Посла чудовою «конотопською полькою»
, — йдеться у повідомленні.

Як повідомив А.Мельник, у Посольстві Латвії пролунала українська музика та український танок, а в Посольстві Словацької Республіки відбулась зустріч юних дипломатів Кременчука з Надзвичайним і Повноважним Послом Паном Мареком Шафіним та дипломатами посольства.

Розмовляли про Словаччину і Україну, реформи в сфері освіти, про можливості співпраці Кременчука і Словацької Республіки.

«Посол Словаччини Пан Марек Шафін та директор Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник розповіли дітям про можливості відвідати Словаччину, про майбутню виставку словацьких художників в Кременчуці та спільні змагання юних хокеїстів Словаччини і Кременчука.
Юні дипломати мали можливість задати питання латвійським і словацьким дипломатам»
, — розповіли в ІРК.

 

Ресурс