Що кременчуцька делегація робить у Литві

Про це повідомляє керівник делегації, заступник директора коммунального підприємства “Інститут розвитку Кременчука” Андрій Мельник.

 

Наразі у Литві перебуває кременчуцька делегація народної дипломатії. Як повідомляє керівник делегації, заступник директора коммунального підприємства “Інститут розвитку Кременчука” Андрій Мельник, 9 січня 2020 року представники Кременчука відвідали навчальний центр – лабораторію фінансів банку Swedbank.

“Фінансовий тренер центру Natalija Vėževičienė розмовляла з представниками Кременчука про фінанси, бюджет, планування фінансів родини, про кредити та економію тощо.
Центр обладнаний різноманітними тренажерами та навчальними стендами. Це надало можливість дітям і дорослим спробувати вирішити різноманітні завдання з реального життя.
Ця унікальна лабораторія єдина в Литві.
Кременчужани мали можливість побувати в ній”,- пише на своїй сторінці у Фейсбуці Андрій Мельник

Далі він зазначає, що 9 січня 2020 року у столиці Литви відбулась робоча зустріч в Вільнюській торгово-промисловій та ремісничій палаті Президента цієї палати пана Сігітаса Леонавічуса та Посла з особливих доручень МЗС Литви пана Гвідаса Кєрушаускаса з заступником директора ІРК з міжнародної діяльності Андрієм Мельником. Сторони проаналізували стан співпраці між інституціями у 2019 році та перспективні питання на новий період.
Обговорені питання щодо підготовки литовсько-української ділової зустрічі (березень 2020 року, Вільнюс), сприяння пошуку бізнес-партнерів.

Зустрілися кременчужани і з представниками “VIKO BANKAS” – банком, який обслуговує литовській імітаційні фірми.
“Керівник ” VIKO BANKAS” пан Альвідас Мацкявічус і студенти розповіли про роботу банку. Гості з Кременчука ознайомитись з Музеєм грошей.
Після зустрічей на факультеті економіки Університету VIKO гостей з Кременчука запросили на традиційний концерт на честь ювілейного для цього вищого навчального закладу року.
Перед поважною аудиторією виступив популярний гурт “Білі ворони”.
Концерт був чудовим!”,- пише Андрій Мельник.

Ресурс