Сьогодні, 29 жовтня відкрито голосування за проєкт Кременчука «Безпечне місто» у рамках Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області

25 вересня 2019 року стартував конкурс проєктів на Всеукраїнський громадський бюджет Полтавської області (ВГБ). Конкурс передбачає реалізацію проєктів за кошти ДФРР, але відбувається за принципом партисипативного бюджетування.

Від нашого міста для участі у конкурсі підготовлено проєкт «Впровадження сучасних інформаційних технологій для створення безпечного середовища громади Кременчука». Проєкт спрямований на створення безпечних і комфортних умов проживання у місті, тому його можна назвати «Безпечне місто». В рамках реалізації проєкту передбачено встановлення камер відео спостережень у закладах освіти, охорони здоров’я, парках, скверах, місцях загального користування міста тощо, створення ситуаційного центру, куди надходитиме інформаційний потік з камер і можна буде стежити за ситуаціями та подіями в режимі онлайн.  Впровадження цього проєкту допоможе попереджати та оперативно реагувати на правопорушення спеціалістам відповідних служб, а тим самим – забезпечити безпеку громадянам.

Проект «Безпечне місто» у всеукраїнському переліку громадських ініціатив розміщений під номером 10 (https://vgb-poltava-budget.e-dem.in.ua/?fbclid=IwAR2oJA_iuqJeOWI3wzbqiz1vw1Zx9pZIsUtbhROBYEMp4_85dbplh2Fwn8k#/project/8520?compid=193).

Сьогодні, 29 жовтня відкрито голосування на платформі ВГБ https://vgb-poltava-budget.e-dem.in.ua/#/.

Голосування за проєкти триватиме протягом 15 календарних до 13 листопада 2019 року та відбуватиметься в електронній системі.

Давайте разом підтримаємо проєкт Кременчука «Безпечне місто» під « 10  та проголосуємо за нього на платформі!

Наша команда за безпечний Кременчук, а ти?