Сприяння експорту продукції  МСП м. Кременчука.

Мета проєкту – створення умов для стійкого зростання експортного потенціалу МСП Кременчука шляхом розширення зовнішньоекономічних зв’язків та презентації експортерів  на цільових ринках.

В рамках проєкту проводились семінари та круглі столи для бізнесменів-експортерів, зустрічі у форматі В2В між бізнесменами Кременчука, Литовської Республіки та Республіки Польща. Створено Бюро підтримки експорту. Для налагодження співпраці в розвитку експорту здійнювались бізнес-візити кременчуцьких підприємців до Польщі, Литви, Білорусії.

У 2018 році започатковано проведення щорічного Міжнародний бізнес-форуму «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом». Ініціатива націлена на просування компаній, підприємств малого і середнього бізнесу Кременчука в нових сучасних умовах. Організаторами форуму виступили Кременчуцька міська рада, Інститут розвитку Кременчука, Проєкт ПРОМІС, Вільнюська торгова, промислова та реміснича палата, Польсько-українська економічна палата, Полтавська торгово-промислова палата, Черкаська торгово-промислова палата; за підтримки: Посольства Канади в Україні, Посольства Литовської Республіки в Україні, Посольства Республіки Польща в Україні.

В рамках бізнес-форуму було проведено тематичні секції, під час яких розглядалися питання міжнародного співробітництва,  інвестиційної діяльності, охорони довкілля, енергоефективності та децентралізації.