Тренінг у м. Вінниця «Інструменти фінансування місцевого економічного розвитку»

6-7 лютого у м. Вінниця у рамках Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) відбувся тренінг з інструментів фінансування місцевого економічного розвитку, в якому взяли участь представники КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Інститут розвитку Кременчука».

На заході учасники розглянули інструменти фінансування місцевого економічного розвитку, бюджетні, грантові та інвестиційні інструменти, а саме: податкове стимулювання, місцеві цільові п

рограми, інвестиційні проекти, краудфандинг, револьверні фонди та багато іншого. Також учасники, представники міст-партнерів ПРОМІС, з міст Вінниця, Ладижин, Хмільник, Полтава, Кременчук та Миргород, обмінювалися досвідом щодо впровадження проектів у своїх містах. Так, директор «Інституту розвитку Кременчука» Павло Бедрацький поділився з присутніми досвідом м. Кременчука щодо розробки інвестиційних проектів.

Під час тренінгу велику увагу приділили практичним завданням, за допомогою яких учасників налаштовували креативно та стратегічно мислити, застосовувати інноваційні підходи в роботі, бути гнучкими у розв’язанні управлінських завдань та бути відкритими до змін.

По завершенню тренінгу учасники отримали сертифікати та подякували організаторам за якісно проведене навчання, здобуті навички, практичні завдання, які вони в подальшому зможуть втілити на практиці.