У Кременчуці – гості. Німецькі самаритяни хочуть допомогти місту – розвиватимуть реабілітаційний центр

Сьогодні, 27 червня, в міськвиконкомі відбулася офіційна зустріч місцевих чиновників – представників влади із закордонними гостями. У Кременчук завітала делегація спілки «Робочих Самаритян Німеччини» з Гамбурга. 

Варто зазначити, що протягом багатьох років дана громадська організація дуже допомагала нашому місту вирішувати проблеми.

Так від спілки самаритян Кременчук отримав уже більше 100 тонн обладнання. Це й спеціальні медичні ліжка, меблі тощо. Крім цього, громадська організація облаштувала в нашому місті комп’ютерний клас для навчання й різні гуртки для загального розвитку. 

Тож зрозуміло, що сьогоднішня зустріч почалася зі слів подяки, зокрема від лікаря й начальника Кременчуцького шпиталю для інвалідів війни Миколи Литвиненка.

У свою чергу керівник спілки самаритян Німеччини Гарольд Бізе заявив, що він радий співпраці з Кременчуком і вони й надалі допомагатимуть нашому місту. 

Невдовзі кременчужан навчатимуть, як доглядати вдома за рідними, які прикуті до ліжка. Бо таких людей у Кременчуці достатньо і їхні рідні інколи не повністю знають, що і як робити, особливо в екстрених випадках. Деякі з них не мають можливості цілодобово сидіти з хворими родичами тощо.

Ресурс