У Кременчуці перебувала делегація військових аташе з 19 країн світу

16 – 17 квітня у Кременчуці перебувала делегація військових аташе з 19 країн світу – членів Київської Асоціації військових аташе. Військові дипломати прибули до нашого міста з метою вивчення індустріального потенціалу Кременчука та можливостей співпраці.
Під час  візиту до Кременчука  вони зустрілися з представниками міської влади – першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком, секретарем міської ради Юрієм Гриценком, заступником міського голови Дмитром Кравченком та директором Інституту розвитку Кременчука Андрієм Мельником. Керівники міста презентували військовим дипломатам  промисловий та освітньо-науковий потенціал Кременчука та обговорили  питання можливої співпраці.
Іноземні гості відвідали НВФ “Тєхвагонмаш”, НВФ “АВІА”, Кременчуцький льотний коледж НАУ, Кременчуцький ліцей з посиленою військовою та фізичною підготовкою, Інститут розвитку Кременчука та Парк Миру, Катинський дуб пам’яті, висаджений на честь нашого земляка підпоручника Війська Польського Броніслава Урбанського, вбитого в Катинському лісі у 1940 році.