У КРЕМЕНЧУЦІ ПЕРЕБУВАЄ ДЕЛЕГАЦІЯ З МІСТА-ПОБРАТИМА БИДГОЩ

У Кременчуці перебуває делегація польського міста-побратима Бидгоща.

Присутніми на зустрічі з польської  сторони були  заступник Президента міста Бидгощ Міхал Штибель і керівник відділу промоції міста Бидгощ Лукаш Крупа.

Кременчук – наддніпрянське місто з давньою історією з польським слідом. Напевно тому відносини кременчужан із поляками є міцними та довготривалими. Вони  перебувають у постійному розвитку. Знайомство жителів Кременчука  з містом Бидгощ розпочалося з діяльності народної дипломатії. На сьогоднішній день співпраця наших міст вийшла на новий рівень, зокрема, в галузях освіти, охорони здоров’я тощо. Керівник міста висловив сподівання, що надалі Кременчук і Бидгощ зміцнюватимуть свої побратимські та партнерські зв’язки, реалізовуючи спільні проекти та програми в економічній сфері. Тим паче, що старт цьому виду співпраці в нашому місті вже дано представниками польської діаспори.

Бидгощ і Кременчук є не тільки давніми партнерами, а й, наприклад, в галузі вагонобудування – конкурентами. Разом із тим, така конкуренція спонукає місцевих роботодавців створювати комфортні умови праці на своїх підприємства та підвищувати заробітну плату з метою недопущення відтоку кваліфікованих кадрів.

У рамках офіційної зустрічі було обговорено питання щодо необхідності розвитку спільних проектів у сфері професійного навчання молоді. Таке навчання має відповідати європейським стандартам і мати адаптовані до різних ринків праці програми. Воно також повинно забезпечувати молодь обох міст-побратимів не тільки базою професійних вмінь і навичок, а  й мовними практиками.

 

Ресурс