Відбулось розширене засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування й розвитку та Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку м. Кременчук

19 листопада 2019 року в офісі Інституту розвитку Кременчука відбулось розширене засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування й розвитку та Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку м. Кременчук. Засідання відбулось під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка за участі представників Проекту ПРОМІС – головного експерта Проекту Ігоря Лепьошкіна, консультанта зі стратегічного планування Андрія Залужного та регіонального координатора в Полтавській області Ірини Дудки.

На засіданні обговорили стан впровадження проектів Плану реалізації Стратегії розвитку міста Кременчука.

Також розглянули ініціативи та проєкти, що увійшли до Плану дій забезпечення сталості результатів впровадження Проєкту ПРОМІС в місті Кременчук, а саме: систему «Відкрите місто», Громадський бюджет, Індекс прозорості місцевих бюджетів, покращення якості надання адміністративних послуг і діяльності ЦНАП (самооцінка; видача паспортів громадянина України (ID-карток) та закордонних паспортів), систему стратегічного планування, діяльність щодо координації, реалізації та впровадження інвестиційних проектів (Проект «Створення умов для роботи з інвесторами через облаштування конференц-зали для проведення бізнес-заходів»), Інвестиційний паспорт міста, Аналіз місцевого бізнес-клімату, Програму просування продукції міста на зовнішні ринки та проєкт «Сприяння експорту продукції МСП м. Кременчука».

Підсумовуючи засідання, Володимир Пелипенко наголосив, що ініціативи, які розроблені за підтримки Проекту ПРОМІС продовжують успішно реалізовуватись. Ми готові до нових ініціатив та проєктів у співпраці з Проектом ПРОМІС.