Відбулося засідання Комітету управління впровадження Стратегії розвитку міста Кременчука, створеної в рамках проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС)

Сьогодні відбулося засідання Комітету управління впровадження Стратегії розвитку міста Кременчука, створеної в рамках проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

Під час засідання були обговоренні стан досягнення цілей Стратегії розвитку міста Кременчука на період до 2028 року, а також результати реалізації проєктів, які включені в План реалізації Стратегії на період 2018-2020 роки (далі – План).

Як зазначив керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін, показник реалізація проєктів Плану є ключовим індикатором, який характеризує досягнення основних цілей Стратегії. За результатами впровадження Плану за 2018-2020 роки цей показник складає близько 50 %, що є досить непоганим результатом зважаючи на те, що це лише перший період впровадження.

Після обговорення досягнутих результатів, консультант зі стратегічного планування Проекту ПРОМІС Андрій Залужний запропонував обговорити формування Плану реалізації Стратегії розвитку на наступний період 2021-2023 роки.

В новий План планується включити 61 проєкт, 28 з яких це нові проєкти, а 33 перенесено з минулого Плану.

Після детального розгляду кожного проєкту члени Комітету управління впровадженням Стратегії надали свої рекомендації щодо змін назв окремих проєктів, об’єднання проєктів однакової тематики та виключення проєктів, які не відповідають стратегічним цілям.

За результатами засідання було прийнято рішення доопрацювати новий План та затвердити його рішенням Кременчуцької міської ради.