Відома кременчуцька компанія «Фабрика Рукавних Фільтрів» знову серед кращих!

«In bag we trust» – такий оригінальний девіз компанії «Фабрика Рукавних Фільтрів» (директор – Олександр Ярошенко) у найбільшій виставці в Європі «Filtech-2019».

На Міжнародній виставці «Filtech-2019», Сologne, Germany. представлені найновіші розробки та досягнення у промисловій фільтрації.

Цей девіз – результат багаторічної важкої праці керівництва і колективу підприємства у розробці технологій фільтрації та виробництві фільтрувальних елементів, які кременчуцька компанія «Фабрика Рукавних Фільтрів» виробляє більше 20 років.

Продукцію компанії замовляють не тільки підприємства країн СНД, а також Європи, Єгипту, Саудівської Аравії та багато інших.

Компанія «Фабрика Рукавних Фільтрів» – один з надійних і найактивніших партнерів ІРК, учасник міської Програми просування продукції Кременчука на зовнішні ринки та Проекту ПРОМІС.

Інститут розвитку Кременчука пишається нашим партнером ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» та висловлює вдячність її керівництву і трудовому колективу за активну співпрацю з ІРК.