Віртуальні зустрічі з регіонами України: Кременчук.

Сьогодні 15 жовтня 2020 року в рамках ініціативи Вільнюської торгово-промислової та ремісничої палати, та КП Інститут розвитку Кременчука», відбулася перша онлайн zoom-конференція, на якій віртуально зустрілися представники бізнесу з міста Кременчук та литовських фірм, які зацікавлені у співпраці з українськими партнерами.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся Президент Вільнюської ТПП пан Сігітас Леонавічус та Перший віце-мер Кременчука пан Володимир Пелипенко, які побажали бізнесменам з обох сторін стійкості у складні часи кризи та реалізації якісних та прибуткових спільних проектів.

Учасників особисто привітав Посол України у Литві Його Високоповажність пан Володимир Яценківський, який повідомив про поточний стан україно-литовських відносин, зокрема в економічному та інвестиційному напрямку.

Після представлення всіх учасників зустрічі, українські та литовські бізнесмени презентували продукцію та можливості своїх підприємств, а також висловились з приводу того у якій сфері діяльності вони зацікавлені знайти ділових партнерів, обмінялися своїм баченням подальшої розбудови взаємовигідних бізнес-відносин між бізнесменами Литви та Кременчука.