Визначено проєкт для участі в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року.  

Сьогодні, 27 серпня 2020 року, відбулося засідання конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів, на якому члени комісії визначили проєкт для участі в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року.  

На засіданні були розглянуті чотири проєкти в сфері туризму, екології та поліпшення якості надання муніципальних послуг, а саме:

  1. «Організація автоматизованої системи моніторингу атмосферного повітря у місті Кременчук», ініціатор – КП «Науковий центр еколого-соціальних досліджень». Екологічний проєкт, метою якого є поліпшення екологічного стану в місті Кременчуці, шляхом проведення аналітичного вимірювання атмосферного повітря, з подальшим моніторингом його стану та прийняття на основі отриманих даних відповідних рішень щодо усунення причин несприятливого впливу на навколишнє середовище.
  2. «FUN SCIENCE» – весела наука та експерименти у парку Миру», автор – Горєва Світлана Сергіївна. Проєкт туристичної спрямованості, покликаний ознайомити мешканців та гостей міста з законами науки, втіленими в розважальні атракціони.
  3. «Пішохідний світлодинамічний фонтан на території парку «Крюківський» – автор, Тристан Крістіна Вікторівна. Ще один проєкт туристичної тематики в якому пропонується встановлення світлодинамічного пішохідного фонтану за досвідом багатьох інших міст України та Європи.
  4. «Впровадження ID-картки мешканця міста Кременчука – «Картка кременчужанина» – ініціатор, КП «Міськоформлення». Проєкт спрямований на покращення ідентифікації та збереження персональних даних мешканців міста Кременчука, шляхом впровадження в дію ID-картки мешканця міста.

За результатами голосування, більшість голосів здобув проєкт «Організація автоматизованої системи моніторингу атмосферного повітря у місті Кременчук», який буде подано від міста Кременчук на обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року.