Юні кременчужани зустрілися з послами Латвії і Словаччини

Молоде покоління дипломатів.

21 жовтня 2019 року в м.Київ побували юні дипломати з Кременчука, Дніпра, Конотопа, Кропивницького.
Це – переможці конкурсу рефератів про історію, культуру, економіку та традиції Латвійської Республіки та представники самого молодого центру дитячої дипломатії з Кременчуцької школи № 19. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці керівник Інституту Розвитку Кременчука Андрій Мельник.

«В Посольстві Латвійської Республіки в Україні з молоддю зустрівся Надзвичайний і Повноважний Посол Пан Юріс Пойканс. Пан Посол розповів про свою країну, латвійсько-українську співпрацю та вручив переможцям пам’ятні сувеніри та почесні дипломи.
Представники міста Конотоп привітали Пана Посла чудовою «конотопською полькою»
, – йдеться у повідомленні.

Як повідомив А.Мельник, у Посольстві Латвії пролунала українська музика та український танок, а в Посольстві Словацької Республіки відбулась зустріч юних дипломатів Кременчука з Надзвичайним і Повноважним Послом Паном Мареком Шафіним та дипломатами посольства.

Розмовляли про Словаччину і Україну, реформи в сфері освіти, про можливості співпраці Кременчука і Словацької Республіки.

«Посол Словаччини Пан Марек Шафін та директор Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник розповіли дітям про можливості відвідати Словаччину, про майбутню виставку словацьких художників в Кременчуці та спільні змагання юних хокеїстів Словаччини і Кременчука.
Юні дипломати мали можливість задати питання латвійським і словацьким дипломатам»
, – розповіли в ІРК.

 

Ресурс