Запрошуємо на презентацію Інтеркультурного путівника Кременчуком у межах проєкту “Український Букет Народів”

КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків і економічного розвитку міста «Інститут розвитку Кременчука» є офіційним провідником інтеркультурних (міжкультурних) заходів нашого міста.

07 жовтня 2019 р. о 16.00 на базі офісу Інституту розвитку Кременчука (пров. Дмитра Тьомкіна, 4) відбудеться презентація Інтеркультурного путівника Кременчуком в межах проекту “Український Букет Народів”, який реалізує ГО «Культурний діалог» разом з  МГО “СТАН” за підтримки Українського культурного фонду, управління культури і туризму міськвиконкому, та до організації заходів якого були залучені ресурси Інституту розвитку Кременчука.

На захід запрошено працівників управління культури і туризму виконавчого комітету, комунальних закладів культури міста, які протягом травня-жовтня 2019 активно сприяли реалізації інтеркультурних заходів проекту “Український Букет Народів”.

У заході також візьмуть участь представники ЗМІ, етнічних і релігійних спільнот, культурні і громадські активісти нашого міста.

Герої історій Путівника та інші кременчучани поділяться своїми враженнями від інтеркультурних подій, що проводилися в останній час у Кременчуці.

Згодом Путівник буде поширено серед бібліотек міста та інших установ і організацій, які сприяють розвитку інтеркультурності та туристичної привабливості Кременчука.