17 ВЕРЕСНЯ НА ЛІТНІЙ СЦЕНІ ПАРКУ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ» ПРОЙШОВ II РЕГІОНАЛЬНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ УРБАН#БІЗНЕС#ФЕСТ 2021

17 вересня на літній сцені парку «Придніпровський» пройшов II регіональний бізнес-форум УРБАН#БІЗНЕС#ФЕСТ 2021, який став платформою для цікавих дискусій та відкриття нових проєктів.
Під час заходу учасники, а їх було близько 120 осіб, мали унікальну можливість поспілкуватись безпосередньо з керівниками громад, представниками іноземних посольств з Литви, Латвії, Словаччини, консульства Республіки Польща та з успішними бізнесменами.
Під час панельних дискусій за участі керівників громад та дипломатів обговорювали виклики, які постають перед підприємцями в умовах пандемії, успіхи громад у подоланні їх наслідків та нові стимули, що сприяють розвитку бізнесу як в Україні, так і за кордоном.
В рамках панельної частини бізнес-форуму історіями успіху поділилися співзасновник мережі кав’ярень «Rock Kava» Олександр Ющенко, засновниця ТМ «Хорс» Станіслава Бабіч, засновник компанії «Перлина Стилів» Дмитро Кошарний та співвласниця, комерційний директор ТОВ «Домус.Арт» Лілія Пономаренко.
Найочікуванішою подією фестивалю став фінал Конкурсу стартапів, переможцем якого міжнародним журі обрано освітній проєкт «Я не тільки мама». Авторка проєкту – Марина Дем`ян.
Організаторами фестивалю виступили Кременчуцька міська рада та Інститут розвитку Кременчука за підтримки проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією GIZ.