Будівництво мосту через річку Дніпро в місті Кременчуці

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Адреса: місто Кременчук 

Проект, у разі його реалізації, дасть змогу вирішити низку існуючих сьогодні у місті транспортних проблем. Забезпечить надійний та комфортний транспортний зв’язок між лівобережним та правобережним районами міста. Розвантажить існуючу вуличну мережу міста, особливо його центральні райони, значно покращивши при цьому екологічні умови для мешканців. Забезпечить пропуск все зростаючих потоків транзитного транспорту за межами житлової забудови. Дозволить сформувати південний обхід міста у напрямках Кропивницький, Черкаси, Київ, Дніпро. Крім того, мостовий перехід стане частиною державного перспективного коридору Північ-Південь (Харків-Одеса).

Для освоєння перспективного транспортного потоку між лівим та правим берегами р. Дніпро у місті Кременчуці необхідно спорудження мосту на 6 смуг руху транспорту. Висота підмостового габариту – 17,0м. Загальна довжина траси з мостом – 30,3км. Загальна довжина мосту – 1700м.Судоплавний прогін 240м забезпечується за рахунок застосування вантової симетричної схеми з двома пілонами. Висота пілонів на рівнем води  складає 82м. Крім того, у складі мостового переходу передбачено виконати реконструкцію двох залізничних шляхопроводів, а також побудувати 8 окремих споруд мостового типу загальною довжиною 810м, 3,11км підпірних стінок, з пішохідні мости через магістраль та комплекс служби експлуатації споруд. Новий автодорожній мостовий перехід почнеться від 98+748км автодороги М-22 Полтава – Олександрія на лівому березі та закінчиться на км 271+100 автодороги Н-08 Бориспіль –Дніпро на правому березі в обхід села Кам’яні Потоки на правобережжі з західної сторони.