«Поліпшення екологічного стану природного навколишнього середовища шляхом очищення русел річок і водойм Кременчука»

 

Мета проєкту: усунення природних та андрогенних чинників засмічення водойм, які протікають на території міста Кременчука шляхом проведення комплексу природоохоронних заходів для підтримки санітарно-екологічної ситуації в місті.

У 2020 році було придбано багатофункціональну самохідну установку Truxor. Це  установка класу амфібія з широким набором навісного обладнання. Комплектація амфібії Truxor дозволяє виконувати різні завдання і працювати на територіях, розташованих поблизу води, в районах, в яких ведеться природоохоронна діяльність, на заболочених територіях, а також в інших районах, де звичайне обладнання може привести до пошкодження поверхні. Комплектація даної машини дозволяє зрізати і збирати очерет, проводити землечерпальні і землерийні роботи, видаляти розливи масла і т.д.

За допомогою цієї машини  були розчищені замулені ділянки русел річок і водойм Кременчука від мулу, очерету, водоростей та очищення берегової смуги.

Проект має територіальний масштаб інновації,  сприяє покращенню екологічного стану територій; умов проживання населення, запобіганню та ліквідації наслідків шкідливої дії води, екологічного оздоровлення водойм та відтворення водних ресурсів.