Сприяння експорту продукції  МСП м. Кременчука.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Мета проєкту – створення умов для стійкого зростання експортного потенціалу МСП Кременчука шляхом розширення зовнішньоекономічних зв’язків та презентації експортерів  на цільових ринках.

В рамках проєкту проводились семінари та круглі столи для бізнесменів-експортерів, зустрічі у форматі В2В між бізнесменами Кременчука, Литовської Республіки та Республіки Польща. Створено Бюро підтримки експорту. Для налагодження співпраці в розвитку експорту здійнювались бізнес-візити кременчуцьких підприємців до Польщі, Литви, Білорусії.

У 2018 році започатковано проведення щорічного Міжнародний бізнес-форуму «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом». Ініціатива націлена на просування компаній, підприємств малого і середнього бізнесу Кременчука в нових сучасних умовах. Організаторами форуму виступили Кременчуцька міська рада, Інститут розвитку Кременчука, Проєкт ПРОМІС, Вільнюська торгова, промислова та реміснича палата, Польсько-українська економічна палата, Полтавська торгово-промислова палата, Черкаська торгово-промислова палата; за підтримки: Посольства Канади в Україні, Посольства Литовської Республіки в Україні, Посольства Республіки Польща в Україні.

В рамках бізнес-форуму було проведено тематичні секції, під час яких розглядалися питання міжнародного співробітництва,  інвестиційної діяльності, охорони довкілля, енергоефективності та децентралізації.