Кременчук відвідала Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Пані Ельміра Ахундова.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

27 листопада 2020 року у Кременчуці з офіційним візитом перебували Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Пані Ельміра Ахундова, Радник Посольства Камал Халілов та спеціальний кореспондент Азербайджанського державного інформаційного агентства “АЗЕРТАДЖ” Еміль Гусейнлі.

У Кременчуці керівниця дипломатичної місії Азейбарджану зустрілася з  першим заступником міського голови  Володимиром Пелипенком. На зустрічі обговорили питання щодо подальшої співпраці нашого міста та Азербайджанської Республіки у різних сферах діяльності. Зустрілася з представниками великого бізнесу у Кременчуцькому відділенні Полтавської торгово-промислової палати. У зустрічі взяли участь керівники ПАТ «АвтоКрАЗ», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ПрАТ «Кредмаш», ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод», ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» і ПАТ «Кременчуцький колісний завод». За результатами зустрічі Пані Посол пообіцяла налагодити співпрацю кременчуцьких підприємств з компаніями Азербайджану.

Також Пані Ельміра відвідала навчально-тренажерний центр НВО «АВІА», де ознайомилась з діяльністю Центру та здійснила віртуальний політ на тренажері до аеропорту Баку. Керівник НВО «АВІА» Юрій Моцарь повідомив представникам делегації, що тренажери та навчальні кімнати їх компанії працюють майже в 20-ти країнах світу, включаючи і Азербайджан.

Під час зустрічі з керівництвом ТОВ «Майстер Мілк» Пані Посол оглянула ефективні рішення в області виробництва обладнання для харчової промисловості. Зацікавилася обладнанням для харчової промисловості для таких процесів, як заморожування, фасування, змішування і транспортування.

Особливий інтерес у делегації викликав розвиток кременчуцького хокею у спорткомплексі «Айсберг». Директор СК «Айсберг» Тарас Захарченко розповів про створення комплексу, дитячо-юнацькі команди, після чого гості спостерігали за тренуванням команди ХК «Кременчук» – діючого чемпіона України.

По закінченню насиченої програми перебування в м.Кременчуці Пані Ельміра Ахундова висловила задоволення її змістовністю та пообіцяла зі свого боку зробити все можливе задля налагодження економічних зв’язків з підприємствами Азербайджану.