Logistics

Одним з аспектів ведення кожного бізнесу є логістична складова в процесах виробництва та реалізації товарів. Особливу важливість логістика набуває для компаній, які здійснюють міжнародні транзакції. І Україна надає для таких компаній унікальні можливості – адже вона розташована на перетині магістральних транспортних шляхів з Європи до Азії та від скандинавських держав до регіону Середземномор’я.

У Кременчуці Ви знайдете усі необхідні транспортні послуги з вантажоперевезень для регіональної інтеграції та безперешкодної мобільності. Їх виконують не тільки місцеві, а й міжнародні логістичні компанії, які використовують автомобільний, залізничний, авіаційний і водний транспорт.

Термінова доставка кореспонденції та посилок і перевезення багатотонних вантажів, постійний on-line контроль статусу доставки і послуги зберігання вантажу у відповідних температурних умовах – все це забезпечить максимальну ефективність ведення Вами бізнесу у Кременчуці.

Компанії, що займаються логістичними послугами у Кременчуці.

Господарська діяльність для надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів річковим, морським, автомобільним, залізничним та повітряним транспортом, міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом підлягає ліцензуванню відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»  (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/222-19). Тому, якщо створювана Вами компанія планує здійснювати логістичні операції самостійно – Вам необхідно упевнитись, що вони відповідатимуть українському законодавству.