Hiring staff

За даними Державної служби статистики (http://www.ukrstat.gov.ua) загальна чисельність населення України становить 41,72 млн осіб (станом на 01.02.2020), серед яких кількість зайнятого населення становить 15,9 млн осіб.
Рівень безробіття в Україні, розрахований  за методологією Міжнародної організації праці – 8,6%.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників у Кременчуці складає € 468,50, мінімальна заробітна плата – €197,34 (станом на 15.03.2020, при курсі національної валюти – гривні: ₴ 29,05 за €1).

Українські працівники дуже працьовиті і креативні, адже кожний п’ятий має вищу освіту. Підтвердженням ефективності українських фахівців, наприклад, є той факт що Україна посідає перше місце в Європі в галузі IT-аутсорсингу і розробки програмного забезпечення.

Ситуацію на ринку праці України моніторить Державна служба зайнятості, яка опрацьовує не тільки дані регіональних служб зайнятості, а й інформацію кадрових агентств та інформаційних ресурсів з пошуку роботи.

Аналітика попиту та пропозицій на ринку праці у розрізі професій та видів діяльності представлені за посиланням:  https://www.dcz.gov.ua/analitics/68
Крім того аналітичну інформацію, яка характеризує ринок праці України демонструє ряд інших ресурсів, наприклад показники розподілу населення за рівнем освіти представлені на ресурсі «Кваліфікаційна мапа України»: http://www.futureskills.org.ua/
Регулюють трудові відносини працівників і роботодавців у країні «Кодекс законів про працю України» (https://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/322-08), інші закони і нормативні акти України, а також внутрішні документи суб’єкта господарювання.
Допомогу у пошуку фахівців, а також видачу дозволів на застосування в Україні праці іноземців здійснює Державна служба зайнятості (https://www.dcz.gov.ua). Крім того в Україні працює значна кількість рекрутингових компаній, які надають послуги з пошуку і підбору персоналу для компаній-роботодавців, наприклад:

https://xn--80aafey1amqq.xn--j1amh/
https://www.work.ua/
https://rabota.ua/
https://jobs.ua/rus/city/kremenchug_work