ОГОЛОШЕНО ОНЛАЙН-АУКЦІОН З ПРИВАТИЗАЦІЇ ОКРЕМОГО МАЙНА ВИШНЯКІВСЬКОГО МІСЦЯ ПРОВАДЖЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ НА ЗБЕРІГАННЯ СПИРТУ ДП «УКРСПИРТ» (ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНЕ ВИРОБНИЦТВО)

Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації Окремого майна Вишняківського місця провадження діяльності на зберігання спирту ДП «Укрспирт» (лікеро-горілчане виробництво)

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації Окреме майно Вишняківського місця провадження діяльності на зберігання спирту ДП «Укрспирт» (лікеро-горілчане виробництво) у м. Кременчуці Полтавської області.

Зазначений актив розташований за адресами: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Чкалова, 8/28 та Полтавська область, м.Кременчук, вул. Межова, 8 та перебуває на балансі ДП «Укрспирт» (код за ЄДРПОУ 37199618).

Стартова ціна об’єкту приватизації – 9 535 169,94 грн.

Онлайн-аукціон з умовами з продажу об’єкта відбудеться 22 жовтня 2021 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 21 жовтня 2021 року.

Детальна інформація про об’єкт:

https://privatization.gov.ua/product/okreme-majno-vyshnyakivskogo-mistsya-provadzhennya-diyalnosti-ta-zberigannya-spyrtu-dp-ukrspyrt-spyrtove-vyrobnytstvo/

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи ПрозороПродажі майданчиків. Детальна інформація про електронні майданчики:

https://info.prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2