ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАЛАГОДЖЕННЯ МІЖРЕГІОНАЛЬНОЇ СПІВПРАЦІ З ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЮ МІСЬКОЮ ГРОМАДОЮ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Нещодавно представники Інституту розвитку Кременчука провели робочий візит у місто Олександрію, де презентували досвід роботи підприємства у проєктному менеджменті та міжнародному співробітництві.

25 серпня з візитом у відповідь, до нашого міста прибули представники  міста Олександрії – заступники міського голови Ірина Чемерис та Юрій Шклярук, депутат Олександрійської міської ради Олег Панібратенко, а також начальники управління економіки, культури та освіти виконавчого комітету Олександрійської міської ради.

Делегація зустрілася з першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком, заступником міського голови Ольгою Усановою, директором КП «Інститут розвитку Кременчука» Павлом Бедрацьким та керівниками відповідних департаментів, управлінь і відділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Володимир Пелипенко розповів гостям про проєкти розвитку міста, які вже реалізовані та ще знаходяться в стадії реалізації, зокрема мова йшла про термомодернізацію бюджетних установ міста Кременчука, оновлення міського електротранспорту, будівництво теплогенеруючих потужностей на м-ні Раківка, модернізацію системи вуличного освітлення, конкурс стартапів, а також реалізацію проєкту «Безпечне місто».

Під час перебування у Кременчуці, Олександрійська делегація ознайомилась з роботою Департаменту освіти, управління культури та туризму, а також відвідали міську картинну галерею та краєзнавчий музей. Крім того, гостям була представлена робота Ситуаційного центру, в якому вони мали змогу побачити можливості інформаційно-аналітичної системи «Безпечне місто Кременчук» в дії.

В українських містах накопичений важливий досвід роботи, шляхи вирішення проблем, креативні підходи до розвитку громад.

Вивчення і впровадження досвіду роботи міст України, розвиток міжнародного та міжрегіонального співробітництва – дуже важливий напрямок діяльності Інституту розвитку Кременчука.