ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАЛАГОДЖЕННЯ МІЖРЕГІОНАЛЬНОЇ СПІВПРАЦІ З ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЮ МІСЬКОЮ ГРОМАДОЮ

Нещодавно представники Інституту розвитку Кременчука провели робочий візит у місто Олександрію, де презентували досвід роботи підприємства у проєктному менеджменті та міжнародному співробітництві.

25 серпня з візитом у відповідь, до нашого міста прибули представники  міста Олександрії – заступники міського голови Ірина Чемерис та Юрій Шклярук, депутат Олександрійської міської ради Олег Панібратенко, а також начальники управління економіки, культури та освіти виконавчого комітету Олександрійської міської ради.

Делегація зустрілася з першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком, заступником міського голови Ольгою Усановою, директором КП «Інститут розвитку Кременчука» Павлом Бедрацьким та керівниками відповідних департаментів, управлінь і відділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Володимир Пелипенко розповів гостям про проєкти розвитку міста, які вже реалізовані та ще знаходяться в стадії реалізації, зокрема мова йшла про термомодернізацію бюджетних установ міста Кременчука, оновлення міського електротранспорту, будівництво теплогенеруючих потужностей на м-ні Раківка, модернізацію системи вуличного освітлення, конкурс стартапів, а також реалізацію проєкту «Безпечне місто».

Під час перебування у Кременчуці, Олександрійська делегація ознайомилась з роботою Департаменту освіти, управління культури та туризму, а також відвідали міську картинну галерею та краєзнавчий музей. Крім того, гостям була представлена робота Ситуаційного центру, в якому вони мали змогу побачити можливості інформаційно-аналітичної системи «Безпечне місто Кременчук» в дії.

В українських містах накопичений важливий досвід роботи, шляхи вирішення проблем, креативні підходи до розвитку громад.

Вивчення і впровадження досвіду роботи міст України, розвиток міжнародного та міжрегіонального співробітництва – дуже важливий напрямок діяльності Інституту розвитку Кременчука.