Відбулося онлайн-інтерв’ю з представниками GIZ та Ініціативи M4EG!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В рамках проєкту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП)» у першому кварталі 2021 планується впровадження компоненту, спрямованого на підтримку органів місцевого самоврядування на покращення системи сприяння розвитку підприємництва. Компонент, крім консультаційної підтримки, також матиме грантову складову. Наразі, з метою підготовки проводиться вибіркове опитування окремих громад, з метою розробки/уточнення умов грантового конкурсу.

Сьогодні відбулось опитування громади міста Кременчука, яку представляв Інститут розвитку Кременчука. Під час розмови були обговоренні питання сприяння розвитку МСП в місті, вплив та наслідки від COVID-19, а також багато інших питань, які стосуються розвитку підприємницької діяльності.