Віртуальні зустрічі з регіонами України: Кременчук.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сьогодні 15 жовтня 2020 року в рамках ініціативи Вільнюської торгово-промислової та ремісничої палати, та КП Інститут розвитку Кременчука», відбулася перша онлайн zoom-конференція, на якій віртуально зустрілися представники бізнесу з міста Кременчук та литовських фірм, які зацікавлені у співпраці з українськими партнерами.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся Президент Вільнюської ТПП пан Сігітас Леонавічус та Перший віце-мер Кременчука пан Володимир Пелипенко, які побажали бізнесменам з обох сторін стійкості у складні часи кризи та реалізації якісних та прибуткових спільних проектів.

Учасників особисто привітав Посол України у Литві Його Високоповажність пан Володимир Яценківський, який повідомив про поточний стан україно-литовських відносин, зокрема в економічному та інвестиційному напрямку.

Після представлення всіх учасників зустрічі, українські та литовські бізнесмени презентували продукцію та можливості своїх підприємств, а також висловились з приводу того у якій сфері діяльності вони зацікавлені знайти ділових партнерів, обмінялися своїм баченням подальшої розбудови взаємовигідних бізнес-відносин між бізнесменами Литви та Кременчука.