Visa regime of Ukraine

В’їхати в Україну на термін до 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду можуть громадяни з 41 юрисдикцій, до яких входять усі країни ЄС та інші. Крім того, без віз в Україні можуть подорожувати громадяни Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови та Узбекистану.

Будь ласка, перевірте, чи потрібна вам віза для в’їзду до України на сайті Міністерства закордонних справ України https://mfa.gov.ua/.

 

Якщо Вам необхідно оформлення візи з діловою або туристичною метою – скористайтесь системою он-лайн оформлення електронних віз для в’їзду в Україну на сайті Міністерства закордонних справ України  https://mfa.gov.ua/

Якщо можливості системи он-лайн оформлення електронних віз для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою не відповідають  Вашим потребам – скористайтесь інформацією про типи віз, супровідні документи та процедури подання заявок на отримання віз на сайті Міністерства закордонних справ України.

В’їзд в Україну, перебування на території України та транзитний проїзд через територію України іноземців здійснюється відповідно до Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію (https://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/118-2017-%D0%BF).

Якщо Вам необхідне оформлення візи для в’їзду в Україну – Ви також можете скористатись комплексними послугами наступних компаній, які працюють у цій сфері:

https://legalaid.ua/ua/article/zaproshennya-dlya-vizy-v-ukrajinu/
https://advokat-kiev.net.ua/vid_na_jutelstvo_ukr.php
https://www.ivisa.com/ukraine-blog/ukraine-visa-fees