ВІЗИТ НАДЗВИЧАЙНОГО І ПОВНОВАЖНОГО ПОСЛА РЕСПУБЛІКИ ІНДОНЕЗІЯ В УКРАЇНІ ПАНА ЮДДІ КРІСНАНДІ

21 вересня 2021 року до Міжнародного дня миру, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Його Високоповажність пан Юдді Кріснанді відвідав місто Кременчук.
В рамках візиту високий індонезійський гість зустрівся з міським головою Віталієм Малецьким. Керівник міста висловив слова вдячності за сприяння розвитку співпраці та підкреслив, що за останні роки зв’язки між Кременчуком і Посольством Республіки Індонезія активно розвивалися. Спільні проєкти реалізовувалися в галузях освіти, науки та культури, зав’язалися певні бізнесові відносини. Віталій Малецький висловив сподівання, що після завершення дипломатичної каденції в Україні пан Юдді Кріснанді продовжить підтримувати дружні відносини з Кременчуком в якості давнього друга та партнера.
Пан Посол у свою чергу зазначив, що продовжить працювати над тим, щоб у Кременчука зав’язалися побратимські відносини з одним із міст Індонезії, також він бачить перспективи співпраці з вагонобудівним заводом, і буде сприяти продовженню започаткованих раніше гуманітарних проєктів.
У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, Міністр-радник Посольства Республіки Індонезія в Україні пані Ерна Херліна та директор Інституту розвитку Кременчука Павло Бедрацький.
Після офіційної зустрічі гості відвідали Гонг Миру та зустрілися з активістами та девелоперами кременчуцько-індонезійських відносин в офісі Інституту розвитку Кременчука.
Під час зустрічі пан Посол обговорив питання подальшої співпраці з містом в галузі освіти, науки, молодіжної політики тощо. У зустрічі взяли участь та виступили Міністр-радник Посольства Республіки Індонезія в Україні пані Ерна Херліна, Почесний громадянин міста Володимир Коваленко, завідувач кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва КрНУ ім. Михайла Остроградського професор Володимир Маслак, заступник начальника управління Департаменту освіти Ігор Процько та директор Кременчуцького краєзнавчого музею Алла Гайшинська.
Перебування Посла в Кременчуці завершилося відвіданням Кременчуцької міської художньої галереї, де гості ознайомилися з виставкою Оксани Бойко «Легенди Кременчука».