Впровадження інформаційно-аналітичної системи «Безпечне місто» в місті Кременчуці успішно триває!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Завдяки проєкту «Безпечна школа», що є переможцем Полтавського обласного конкурсу розвитку територіальних громад Полтавської обласної ради та проєкту «Впровадження сучасних інформаційних технологій для створення безпечного середовища громади міста Кременчука», який у 2019 році переміг у Всеукраїнському громадському бюджеті, в місті Кременчуці успішно впроваджуються елементи  інформаційно-аналітичної системи «Безпечне місто».

Інститут розвитку Кременчука є основним організатором та виконавцем даних проєктів.

Заходами обох проєктів передбачено встановлення локальних вузлів відеоспостереження, які охоплять всі без винятку кременчуцькі школи, міський палац культури, РЛП «Кагамлицький», а також сім великих міських перехресть, в’їзди та виїзди з міста. Відеодані, які будуть збиратися з встановлених камер будуть спрямовані в ситуаційний центр, розташований в будівлі міської ради за адресою площа Перемоги, 2.

Реалізація цих проєктів дозволить закласти базу для подальшого формування централізованої системи міського відеоспостереження, що поступово забезпечить відеонагляд за всіма місцями та об’єктами, які потребують посиленого захисту та контролю для безпеки громади міста Кременчука.