Привітання від директора

Шановні пані та панове, друзі, колеги, відвідувачі нашого сайту!

melnikavРадий вітати вас на офіційному сайті комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків і економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Уже з назви нашої компанії видно, що нашими головними завданнями є – розвиток міжнародного співробітництва Кременчука та впровадження міських програм економічного розвитку, залучення інвестицій.

Відмінними рисами нашої компанії від близьких до нас за своїми завданнями агентств регіонального розвитку є те, що КП «Кременчук Інвест» відповідає не тільки за програми економічного розвитку, а й за питання встановлення і розвитку міжнародних і міжрегіональних зв’язків Кременчука, розвиток побратимських зв’язків міста, за ведення міського протоколу.

Ми досягаємо успіху і доводимо розпочаті проекти до кінця завдяки глибокій вірі в те, що ми робимо, і нашої ідеології. Нашим покликанням є надання професійних послуг іноземним та вітчизняним компаніям для здійснення вигідного інвестування в Кременчук, і, сприяння економічному розвитку міста, підвищення конкурентоспроможності місцевої економіки, створення нових робочих місць і зростання сімейних доходів.

Наші покликання і ідеологія обумовлюють наступні цілі, які впроваджує колектив КП «Кременчук Інвест»:

  • Просувати Кременчук як привабливу місцевість для інвестування та ведення бізнесу і стимулювати потік прямих іноземних інвестицій в міста.
  • Покращити інвестиційний і бізнес клімат Кременчука;
  • Підтримувати іноземних інвесторів і бізнес, розглядати можливості інвестування, надавати всі необхідні послуги і підтримку інвесторам, які приходять до Кременчука;
  • Розвивати міжнародне співробітництво міста, створювати позитивний імідж Кременчука. Кременчук – дивовижне місто, «промислова і наукова столиця Полтавщини», місто – трудівник, розташований на двох берегах головної водної артерії України – річці Дніпро. Місто славиться потужним машинобудівним комплексом (ВАТ «АвтоКрАЗ», ВАТ «КРЕДМАШ», ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ВАТ «Кременчуцький завод коліс» та інші), нафтохімічних комплексом (ПАТ «Укртатнафта», ВАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю»), підприємствами харчової промисловості (ВАТ «Кременчукм’ясо», ТОВ «ЛУКАС», ТОВ «СУВОРОВ» та інші).

Однак важливим нашим завданням є сприяння розвитку малого та середнього бізнесу. Тому, одним з пріоритетних напрямків діяльності КП «Кременчук Інвест» є робота зі створення Індустріального парку «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» у Кременчуці.

Комунальне підприємство «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків і економічного розвитку« Кременчук Інвест »- керуюча компанія Індустріального парку« ЦЕНТРАЛЬНИЙ » у Кременчуці.

Ми відкриті для співпраці! Приходьте до нас, телефонуйте, приносьте нові ідеї! Приєднуйтесь до нас: разом ми зможемо більше.
melnik_p

Директор КП «Кременчук Інвест»
Мельник А.В.