Мрієш про власний бізнес? «Кременчук Інвест» обіцяє допомогти кременчужанам у створенні стартапу

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Проект діє в рамках Програми просування продукції Кременчука на зовнішні ринки.

12 червня Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект ПРОМІС) презентували проект «Сприяння експорту продукції МСП міста Кременчука».

Проект діє в рамках Програми просування продукції Кременчука на зовнішні ринки, затвердженої Кременчуцькою міською радою 3-го березня 2017 року.

Наталія Шацьких, начальник відділу соціально-культурних міжнародних проектів, пояснила, що мета проекту — створити умови для стійкого зростання експортного потенціалу малих та середніх підприємств Кременчука шляхом розширення зовнішньоекономічних зв’язків та презентації експортерів на цільових ринках: — Зараз у Кременчуці чисельність працюючих суб’єктів середнього підприємства 27 987 осіб і близько 100 компаній здійснює експортно-імпортні операції. Мета проекту – збільшити кількість тих підприємців, які займаються експортною діяльністю.

У рамках цього проекту передбачена низка заходів, які навчать підприємців ефективно здійснювати цю діяльність. У рамках проекту планується провести 20 фахових онлайн консультацій для експортерів із залученням провідних фахівців у сфері експорту (національних та іноземних), провести навчальні семінари «Започаткування експорту» та «Оподаткування експорту», організувати 2 навчальні поїздки до Польщі (Варшава, Бидгощ) та Литви (Вільнюс, Алітус).

Головна мета — навчити підприємців Кременчука виробляти експортоорієнтовану продукцію, знаходити іноземних партнерів та промоціювати свою продукцію на зовнішні ринки.

На брифінгу були присутні два молодих стартапера, які представили власний продукт. Один із них, Антон Фігуровський, розповів як з’явилась ідея проекту та як вони його впроваджували у реальність: — Як у будь-якого підприємства у нас виникло питання пошуку спонсорів та фінансування. У нас є мета – ми хотіли б представити наш проект за кордоном. І «Кременчук Інвест» допомагає нам у реалізації наших планів.

Андрій Мельник, директор, розповів про проект і додав: — Якщо ви займаєтесь експортно орієнтованою діяльністю або плануєте зайнятись власною справою, але не знаєте з чого почати – звертайтесь до «Кременчук Інвест» і досвідчені фахівці допоможуть вам у цьому.

За детальнішою інформацією звертайтесь до «Кременчук Інвест» за адресою пров. Д. Тьомкіна, буд.4, та на сайті: http://kremenchukinvest.com.ua. Також за довідкою можна звертатись особисто до директора Андрія Мельника за телефоном + 38 067 247 11 27.

Ресурс